Privatumo politika

Lietuvos paliatyviosios medicinos draugija (toliau – mes, „mes” arba „mūsų”) valdo [www.paliatyvipagalba.lt] svetainę (toliau – Paslauga).
Šiame puslapyje informuojame jus apie mūsų politiką, susijusią su Asmeninės informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės mūsų Paslauga.

Mes nenaudosime ir niekam neteiksime jūsų informacijos, išskyrus atvejus, aprašytus šioje privatumo politikoje.

Informacijos rinkimas ir naudojimas

Naudodamiesi mūsų Paslauga, galime paprašyti jūsų pateikti mums tam tikrą asmeninę informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekti su jumis arba nustatyti jūsų tapatybę. Asmenį identifikuojanti informacija (toliau – Asmeninė informacija) gali būti, be kita ko, tokia:

  • Vardas ir pavardė
  • El. pašto adresas
  • Telefonas
  • Darboviete
  • Pareigos
  • Adresas

Mes renkame informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų Paslaugoje („Žurnalo duomenys”). Šiuose žurnalo duomenyse gali būti tokia informacija kaip jūsų kompiuterio interneto protokolo (IP) adresas, naršyklės tipas, naršyklės versija, mūsų Paslaugos puslapiai, kuriuose lankotės, apsilankymo laikas ir data, šiuose puslapiuose praleistas laikas ir kita statistika.

Slapukai

Slapukai – tai failai su nedideliu kiekiu duomenų, tarp kurių gali būti anoniminis unikalus identifikatorius. Slapukai siunčiami į jūsų naršyklę iš interneto svetainės ir saugomi jūsų kompiuterio kietajame diske.

Slapukus naudojame informacijai rinkti. Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada slapukas siunčiamas. Tačiau, jei nesutinkate su slapukais, gali būti, kad negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis.

Paslaugų teikėjai

Mes galime samdyti trečiųjų šalių bendroves ir asmenis, kad palengvintume mūsų Paslaugos teikimą, teiktume Paslaugą mūsų vardu, teiktume su Paslauga susijusias paslaugas arba padėtume mums analizuoti, kaip naudojama mūsų Paslauga.

Šios trečiosios šalys turi prieigą prie jūsų Asmens duomenų tik tam, kad galėtų atlikti šias užduotis mūsų vardu, ir yra įpareigotos jų neatskleisti ir nenaudoti jokiais kitais tikslais.

Saugumas

Mums svarbus jūsų Asmeninės informacijos saugumas, tačiau nepamirškite, kad joks perdavimo internetu ar elektroninio saugojimo būdas nėra 100 % saugus. Nors stengiamės naudoti komerciškai priimtinas priemones, kad apsaugotume jūsų Asmeninę informaciją, negalime garantuoti visiško jos saugumo.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų Paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome. Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę. Primygtinai rekomenduojame susipažinti su kiekvienos svetainės, kurioje lankotės, privatumo politika.

Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

Vaikų privatumas

Mūsų Paslauga neskirta jaunesniems nei 18 metų asmenims (toliau – vaikai).

Mes sąmoningai nerenkame asmeninės informacijos iš jaunesnių nei 18 metų vaikų. Jei esate tėvai arba globėjai ir žinote, kad jūsų vaikas pateikė mums asmeninę informaciją, susisiekite su mumis. Jei sužinosime, kad jaunesnis nei 18 metų vaikas pateikė mums Asmeninę informaciją, nedelsdami ištrinsime tokią informaciją iš savo serverių.

Šios privatumo politikos pakeitimai

Kartais galime atnaujinti savo privatumo politiką. Apie bet kokius pakeitimus informuosime jus paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

Patariama periodiškai peržiūrėti šią Privatumo politiką, kad sužinotumėte apie bet kokius pakeitimus. Šios Privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

Susisiekite su mumis

Jei turite klausimų dėl šios Privatumo politikos, susisiekite su mumis.

Ši svetainė naudoja slapukus, kad pagerintų jūsų patirtį. Naudodamiesi šia svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika.